Iskolánk IV. korcsoportos fiú atlétika több próba csapata 2018. április 23-án körzeti döntőn vett részt Nagyatádon. A versenyen öt számban (kislabda hajítás, súlylökés, 100 méteres síkfutás, távolugrás, 800 méteres futás) mérték össze tudásukat a versenyzők.

A verseny végén összesítésben a csapat az első helyet szerezte meg és ezzel jogot arra, hogy iskolánkat képviselje 2018. május 3-án, Kaposváron a megyei döntőn. Az egyéni versenyben Orsós Gábor harmadik helyezést ért el, mindössze 16 ponttal lemaradva a dobogó második fokáról. A csapat tagjai voltak: Orsós Gábor, Kolompár Bálint, Imrei Martin, Orsós Ádám, Dimjásovics Balázs, Piszker Szabolcs. Wágner Réka ugyanebben a korcsoportban a lányok versenyében holtversenyben a 4. helyezést érte el egyéniben. 

A megyei döntőn csapatunk szépen helytállt és a 6. helyet szerezte meg.  Gratulálunk a versenyzőknek!