Tollaslabdázóink az idei tanév diákolimpiáin is szép számmal képviseltették magukat, jó eredményekkel tovább jutásokkal egy tanulónk az országos döntőben van.

A megyei diákolimpia Kaposváron került megrendezésre 2018. január 22-én. A II. korcsoportosok között Györkös Luca, Katona Fanni, Gyarmati Gábor és Molnár Levente Lajos, a III. korcsoportosoknál Takács Rebeka és Hérincs Patrícia Enikő képviselte iskolánkat. Nagyon ügyes, jó játékkal közülük négyen is tovább jutottak a területi döntőre, Pécsre, Katona Fanni II., Györkös Luca III., Gyarmati Gábor V., Takács Rebeka III. helyezettként.

A területi Diákolimpia Döntő nagy megmérettetésén ügyes játékkal, szoros küzdelmekkel végül Györkös Luca tudta megszerezni a korcsoportjában III. helyezésével a jogot arra, hogy iskolánkat képviselje az Országos Diákolimpián, Kiskunfélegyházán 2018. március 23-25 között.