2018. szeptember 28-án intézményünkben is megrendezésre került az országos rendezvény, az Európai és a Magyar Diáksport Napja. Iskolánk minden tanulója közös bemelegítés után 2018 métert futott, majd a felsős diákok váltóversenyen, dekázó, kosárra dobó és kapufázó versenyen mérettették meg magukat.  

A községi sportpályán kerültek megrendezésre a sporttevékenységek, ahol kitartóan, jó hangulatban, ügyességüket megmutatva töltötték el diákjaink a délelőttöt. 

A délután folyamán a tornateremben egy nagyszerű sportbemutatón vehettünk részt, ahol a Pécsi Sportiskola diákjainak aerobic bemutatóját láthattuk. A bemutató alkalmat adott egy vidám, társas, közös örömteli mozgásra is.

Ne feledjük, a sport jelentőségét, amely nagyban segíti az élethosszig tartó tanuláshoz nélkülözhetetlen egészségünket!