Az idei évben 27. alkalommal került megrendezésre 2018. október 7-én a tollaslabda versenyünk, iskolánk sportegyesületének szervezésében.

A versenyre meghívást kaptak a sok éve sportbaráti kapcsolatot ápoló pápai, bagodi, zalakomári, keszthelyi iskolák tanulói, akik az U11, U13, U15 korosztályok tollaslabdázói.

Versenyünkön összemérhették a sportolók tudásukat, valamint felkészülhettek a tanév további versenyeire, megmérettetéseire.

Iskolánk diákjai közül a lányoknál Györkös Luca az U11-es korosztályban 2. helyezést ért el, Katona Fanni az U11-es korosztályban 3. helyezett lett, míg Hérincs Patrícia Enikő az U15-ös korosztályban a dobogó 3. fokára állhatott fel. A fiúk versenyében Gyarmati Gábor az U13-as és U15-ös korosztályban is 3., Molnár Levente Lajos az U13-as korosztályban 2., míg az U15-ös korosztályban 3. helyezést ért el.

Gratulálunk a versenyen elért szép helyezésekhez, további sikeres játékot kívánunk!