Szeptember 27-én ismét megrendezésre került az Európai Diáksport napja iskolánkban…

2019. szeptember 27-én iskolánkban ismét megrendezésre került az országos rendezvény, az Európai Diáksport napja.

Iskolánk minden tanulója közös, zenés bemelegítés után 2019 métert futott, majd a felsős diákok egy zenés köredzés formájában, különböző állomásokon mozoghattak közösen. A célba gurító, kapura lövő, felülést végző, hullahopp karikával és egyéb sporteszközökkel dolgozó diákok nagyon jól érezték magukat, fáradtan, de mosollyal arcukon töltötték el a délelőttöt. 

A délután folyamán a felső tagozatos diákok a tornateremben egy jó hangulatú, kidobó vetélkedőn mérték össze tudásukat. Az alsó tagozatosok pedig az udvaron játszottak, mozogtak közösen, vagy éppen sétáltak egy nagyot!

Ne feledjük, a sport fontos jelentőségét, amely nagyban segíti az élethosszig tartó tanuláshoz nélkülözhetetlen egészségünket!  

 

Heni néni és Balázs bácsi