Iskolánk tanulói Megyei Tollaslabda Diákolimpián vettek részt 2020. január 28-án.
A Megyei Tollaslabda Diákolimpia Kaposváron, a Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola tornatermében került megrendezésre, ahol 12 tanulónk képviselte iskolánkat a különböző korcsoportokban.

A II. korcsoportban: Gelencsér Jázmin és Náray Noel.

A III. korcsoportban: Dergecz Lili, Györkös Luca, Katona Fanni, Rácz Rebeka, Gyarmati Gábor és Molnár Levente Lajos.

A IV. korcsoportban: Balogh Noémi, Hérincs Patrícia Enikő, Kiss Viktória és Molnár Melinda.

A nagy küzdelmek után végül 7 tanulónk, Gelencsér Jázmin III. helyezettként, Györkös Luca II. helyezettként, Katona Fanni III. helyezettként, Gyarmati Gábor I. helyezettként, Molnár Levente Lajos II. helyezettként, Hérincs Patrícia Enikő III. helyezettként, Molnár Melinda III. helyezettként szerzett indulási jogot a Területi Döntőben való indulásra, ahol a cél már az Országos Döntőbe jutás!

Gratulálunk a versenyen elért szép helyezésekhez, további sikeres játékot kívánunk minden versenyzőnek, a továbbjutott tanulóinknak eredményes felkészülést a Területi Döntőre, amely 2020. február 14-én kerül megrendezésre Pécsen a Multi Alarm SE tollaslabda csarnokában!

Heni néni