Iskolánk tanulói Területi Tollaslabda Diákolimpián vettek részt 2020. február 14-én, Pécsen

Nagy küzdelmek után januárban a megyei diákolimpián 7 tanulónk: Gelencsér Jázmin III. helyezettként, Györkös Luca II. helyezettként, Katona Fanni III. helyezettként, Gyarmati Gábor I. helyezettként, Molnár Levente Lajos II. helyezettként, Hérincs Patrícia Enikő III. helyezettként, Molnár Melinda III. helyezettként szerzett indulási jogot a Területi Döntőben való indulásra, ahol a cél már az Országos Döntőbe jutás volt!

A Pécsen megrendezésre került versenyen továbbra is szép, eredményes játékkal két versenyzőnk, Györkös Luca 2. , Katona Fanni pedig 3. helyezést elérve továbbjutott az országos döntőbe.

Gratulálunk a versenyen elért szép helyezésekhez, további sikeres játékot kívánunk minden versenyzőnek, a továbbjutott tanulóinknak eredményes felkészülést kívánunk az Országos Döntőre, amely 2020. március 28-29-én kerül megrendezésre Balatonbogláron!

Heni néni