Iskolánkban már hagyomány, hogy minden évben a harmadik osztályosok segítik műsorukkal a ráhangolódást az ünnepekre. Idén sem volt ez másképp. A műsort megelőző hetekben, izgalommal és lelkesedéssel készülődtünk, hogy a versekkel, jelenettel és dalokkal tarkított műsorunkkal, meghitt, örömteli hangulatot varázsoljunk. 

 

Ebben a tanévben több helyszínre is meghívást kaptunk, így karácsonyi műsorunkat előadtuk a Kéknefelejcs klub tagjai előtt, valamint a Gondviselés Szociális Otthon lakói is láthatták azt. Az énekkarral kiegészülve pedig részt vettünk a falu Mindenki Karácsonya elnevezésű programján, illetve december 21-én iskolánk tornatermében a tanulóinknak, pedagógusainknak mosolyt csaltunk az arcukra és könnyeket a szemükbe.   

Szeretném megköszönni kollégáimnak és a szülőknek a segítséget!

Nóra néni