2023. március 30-án iskolánk alsó tagozatos tanulói Népdaléneklési versenyen vettek részt. Erre az alkalomra ellátogattak hozzánk a nagycsoportos óvodások, akik jövőre már intézményünk diákjai lesznek. A tavaszi dalok közös éneklése után elkezdődött a verseny, melyen 13 tanuló vett részt. Mindannyian kettő dalt énekeltek el. A verseny végén az óvodások is bátran kiálltak a közönség elé és kedves gyermekdalokat énekeltek közösen. 4.osztályos tanulóink ajándékkal kedveskedtek nekik.

A verseny résztvevői:

1.évfolyam:Balogh Jázmin Natasa, Kovács Bianka, Balogh Kamilla Jázmin

2.évfolyam: Kis-Gyanó Borbála, László Vincent Bercel, Kiss Hanna, Horváth Erika

3.évfolyam: Gyöngyösi Panna, Orsós Dávid Kevin, Czene Márk

4.évfolyam: Urbán Benett, Kiss Luca, Zámbó Martin Viktor

Az alsó tagozatos tanulók versenyét Kis-Gyanó Borbála 2.osztályos tanuló nyerte.

Az évfolyamok győztesei:

1.évfolyam:Balogh Jázmin Natasa

2.évfolyam: Kiss Hanna

3.évfolyam: Gyöngyösi Panna

4.évfolyam: Kiss Luca

Gratulálok a verseny résztvevőinek, a helyezetteknek!

Köszönöm a tanító nénik, zsűri tagok és az óvó nénik munkáját. Örömmel töltött el, hogy sok szülő elfogadta meghívásunkat és eljött rendezvényünkre!

Ági néni