Iskolánk tanulói Mezei Futás Diákolimpiai bajnokságon vettek részt 2023. október 10-én. A Mezei Futás Diákolimpia Nagyatádon, a Konzervgyári futópályán került megrendezésre, ahol 9 tanulónk képviselte iskolánkat két korcsoportban külön fiúk és lányok.

A III. korcsoportban: Németh Patrícia, Orsós Napsugár, Károlyi Alex Krisztofer, Németh Kristóf, Orsós Dávid Kevin, Váradi Balázs Nikolasz, míg a IV. korcsoportban: Váradi Niké, Orsós János László, Szűcs Károly Krisztofer.

A III. korcsoportos fiúk között Németh Kristóf, mint a legeredményesebb tanulónk az 5. helyen végzett, a csapatuk (Károlyi Alex Krisztofer, Németh Kristóf, Orsós Dávid Kevin, Váradi Balázs Nikolasz) pedig bronzéremmel térhetett haza.

Gratulálunk a verseny résztvevőinek a kitartó munkához, az elért helyezésekhez, további sikeres versenyzést kívánunk!

Heni néni