Iskolánk tanulói Vármegyei Tollaslabda Diákolimpián vettek részt 2024.február 13-án. A Vármegyei Tollaslabda Diákolimpia Kaposváron, a Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és AMI iskola tornatermében került megrendezésre, ahol 13 tanulónk képviselte iskolánkat a különböző korcsoportokban.

 A I. korcsoportban: Zámbó Kornél

A II. korcsoportban: Czene Jázmin, Csimszi Gréta, Kuckó Amélia, Molnár Tamás és Zámbó Martin

A III. korcsoportban: Csimszi Szófia Henrietta, Dimjásovics Zoé, Kalányos Natália, Károlyi Csenge Virág, Kollár Zsanett, Németh Patrícia és Tóth Melissza Noélia

A nagy küzdelmek után végül 4 tanulónk: Zámbó Kornél I. helyezettként, Csimszi Szófia Henrietta III. helyezettként, Zámbó Martin 4. helyezettként, Molnár Tamás 5. helyezettként szerzett jogot a Területi Döntőben való indulásra, ahol a cél már az Országos Döntőbe jutás!

Gratulálunk minden résztvevőnek a versenyen való eredményes szerepléséhez, valamint az elért szép helyezésekhez. További sikeres játékot kívánunk minden versenyzőnek, a továbbjutott tanulóinknak eredményes felkészülést a Területi Döntőre, amely Szombathelyen kerül megrendezésre!

Heni néni