2024. május 10-én került megrendezésre Lábodon, a Kótai Lajos Általános Iskolában az Aranytoll szépíró területi verseny, melyen a sikeres iskolai fordulót követően, Pánovics Zalán 1.o., László Panka Molli 6.o. és Czene Mercédesz Ildikó 7. o. tanulók mérettették meg magukat. Az egy órán át tartó, nehéz szöveg másolását követően, a népes mezőnyben derekasan helyt álltak diákjaink, Panka pedig az 5-6. évfolyamon munkájával kiérdemelte a zsűri különdíját. A többiek emléklappal és kisebb ajándékokkal zárták a versenyt.

Bízzunk benne, hogy jövőre ismét részt vehetünk a versenyen és hasonló vagy még jobb helyezést érnek el tanulóink!

Szeretném megköszönni a gyerekek heteken át tartó lelkiismeretes felkészülését, szorgalmát a szülőknek pedig a támogató háttér biztosítását, együttműködését!

Nóra néni