2024. május 8-10. között került megrendezésre a „Kerékpáros Iskola Kupa” országos döntője Miskolc városában. Somogy vármegyét fiú kategóriában iskolánk 7. osztályos tanulója, Molnár Ádám képviselhette. A három versenyszám -KRESZ elmélet, ügyességi pálya és szabályos közlekedés- összesítésében a 8. helyet szerezte meg. A vármegyék között Somogy a 9. helyen végzett.

 

2024. május 23-án Budapesten került lebonyolításra a Magyar Autóklub telephelyén a „Ki a mester két keréken?” országos kerékpáros verseny. Fiú kategóriában Somogy vármegye színeiben Krivarics Péter, iskolánk 5. osztályos tanulója indulhatott. Itt két versenyszámban mérték össze tudásukat, KRESZ elmélet és ügyességi pálya. Az eredményeket összesítve a 9. helyet szerezte meg. 

Gratulálok az elért szép eredményekhez a gyerekeknek és Horváth Csaba felkészítő tanárnak!

Köszönöm szépen a szülők segítségét!

Horváthné Pánovics Mária
igazgató