2018. április 21-én szombaton a felső tagozatos tanulók 9, megadott sporttal kapcsolatos állomáson vettek részt, ahol játékos vagy éppen erőt próbáló feladatokat teljesítettek, versengtek egymással.

Állomásonként, az 5-6. osztályosok közül fiú és lány, illetve a 7-8. osztályosok közül is fiú és lány első helyezetteket hirdettünk, akik ajándéktárgyat kaptak ügyes szereplésük elismeréséért.

Az állomásokon való helytállás után a tanulók egy kis energiapótlás után barátságos, sportszerű kosárlabda és floorball mérkőzéseket játszottak 5-6. és 7-8. korosztályonként külön fiú és lány csoportokban.

A mérkőzések után Szász Kitti a freestyle labdarúgás négyszeres világbajnokának bemutatója következett, ahol ámulattal nézték felsős diákjaink, hogy milyen összhang lehet labda és játékosa valamint a zene ritmusa között.

Egy jó hangulatú, a sportszerűség szellemét előnyben részesítő sportnapot tölthettünk diákjainkkal.