2018 április 24-én került megrendezésre az Atlétika III. korcsoportos Négypróba Bajnokság  körzeti döntője Nagyatádon, a Mudin Imre Sportpályán, melyen tanulóink fiú és lány csapattal is képviselték iskolánkat.

A versenyen, ahol 60m síkfutás, 600 m síkfutás, kislabdahajítás és távolugrás versenyszámokban mérték össze tudásukat a tanulók, fiú csapatunk az előkelő 3. helyezést szerezte meg, lány csapatunk pedig az 5. helyen végzett.

Lány csapatunk tagjai: Borosán Fanni, Hérincs Patrícia, Kolompár Titanilla 5. osztályos tanulók és Németh Zita, Óvári Viktória, Takács Rebeka 6. osztályos tanulók.

Fiú csapatunk tagjai: Kalányos Marcell Péter, Orsós István Lajos, Pintér Csongor, Varga Bence 5. osztályos, Orsós Krisztián 6. osztályos, Klauz Péter 7. osztályos tanulók.

Gratulálunk az eredményes szerepléshez!