A  Megyei Tollaslabda Diákolimpia Kaposváron, a Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és AMI iskola tornatermében került megrendezésre, ahol 8 tanulónk képviselte iskolánkat a különböző korcsoportokban.


I. korcsoportban: Mátyás Martina

II. korcsoportban: Dergecz Lili, Györkös Luca és Katona Fanni

III. korcsoportban: Gyarmati Gábor és Molnár Levente Lajos

IV. korcsoportban: Hérincs Patrícia Enikő és Molnár Melinda

 

A nagy küzdelmek után végül 3 tanulónk: Mátyás Martina II. helyezettként, Györkös Luca I. helyezettként, és Katona Fanni III. helyezettként szerzett indulási jogot a Területi Döntőben való indulásra, ahol a cél már az Országos Döntőbe jutás.

 

Gratulálunk a versenyen elért szép helyezésekhez, további sikeres játékot kívánunk minden versenyzőnek, a továbbjutott tanulóinknak eredményes felkészülést a Területi Döntőre, amely 2019. február 15-én kerül megrendezésre Pécsen a Multi Alarm SE tollaslabda csarnokában!

 

Heni néni