Segesd Kupa tollaslabda versenyt rendeztünk iskolánkban 2019. október 20-án vasárnap. Az idei évben 28. alkalommal került megrendezésre iskolánk sportegyesületének szervezésében tollaslabda versenyünk.

A versenyre meghívást kaptak a sok éve sportbaráti kapcsolatot ápoló Pápai, Bagodi, Zalakomári, Keszthelyi, Lendvai Iskolák tanulói, akik az U11, U13, U15 korosztályok tollaslabdázói.

Versenyünkön a sportolók összemérhették tudásukat, valamint felkészülhettek az elindult tanév további versenyeire, megmérettetéseire.

Iskolánkat a lányok mezőnyében: Darusi Jázmin Bíborka 7.o. , Dergecz Lili 6.o. , Györkös Luca 6.o., Hérincs Patrícia Enikő 7.o. , Katona Fanni 6.o. ,Molnár Melinda 8.o. , Rácz Rebeka 6.o. , a fiúknál: Gyarmati Gábor 6.o. és Molnár Levente Lajos 7.o. tanulók képviselték.

Tanulóink közül a lányoknál született dobogós helyezés, Györkös Luca az U13-as korosztályban a 3. helyet szerezte meg. A többiek jó játékkal a közép mezőnyben végeztek.

Gratulálunk a versenyen elért szép helyezésekhez, további sikeres játékot kívánunk minden tollaslabdázónknak!                                                                                                            

Heni néni