Labdarúgás Bozsik Teremtornán szerepeltek II. és III. korcsoportos tanulóink. 2023. március 7-én került megrendezésre a III. korcsoportos fiúknak és lányoknak  Nagyatádon a Sportcsarnokban a Bozsik teremtorna.

A sporteseményen iskolánkat képviselte: Csimszi Szófia Henriett, Illés László, Kollár Zsanett, Nemes Dóra 5. osztályos, Dergecz Tamás Kornél, Dimjásovics Zoé, Óvári Richárd, Varga László Valentin 6. osztályos tanulók.

2023. március 28-án került megrendezésre a II. korcsoportos fiúknak és lányoknak szintén  Nagyatádon a Sportcsarnokban a Bozsik teremtorna. A sporteseményen iskolánkat képviselte: Kovács Arnold, Molnár Tamás, Nemes Lili, Orsós Dávid Kevin 3. osztályos, Kalányos Natália, Károlyi Alex, Károlyi Csenge, Krivarics Péter, Náray Nimród, Zámbó Martin 4. osztályos tanulók.

Izgalmas meccseket sorozata, sikeres játék után fáradtan értek vissza iskolánkba tanulóink. 

Gratulálunk tanulóinknak!
Heni néni, Gitta néni