Iskolánk tanulói Megyei Tollaslabda Diákolimpián vettek részt 2023. március 29-én
A Megyei Tollaslabda Diákolimpia Kaposváron, a Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola tornatermében került megrendezésre, ahol 6 tanulónk képviselte iskolánkat a különböző korcsoportokban.

Az I. korcsoportban: Gyöngyösi Panna
A II. korcsoportban: Csimszi Szófia Henriett, Tóth Melissza Noélia
A III. korcsoportban: Dimjásovics Zoé, Gelencsér Jázmin, Németh Patrícia

A nagy küzdelmek után végül Gyöngyösi Panna III. helyezettként, Csimszi Szófia Henriett II. helyezettként, Gelencsér Jázmin I. helyezettként, Dimjásovics Zoé II. helyezettként szerzett indulási jogot a Területi Döntőben való indulásra, ahol a cél már az Országos Döntőbe jutás!

Tóth Melissza Noélia és Németh Patrícia a legjobb 8 közé jutott.

Gratulálunk a versenyen elért szép helyezésekhez eredményekhez, további sikeres játékot kívánunk minden versenyzőnek, a továbbjutott tanulóinknak eredményes felkészülést a Területi Döntőre!

Heni néni