Immáron 10. alkalommal került megrendezésre az asztalitenisz emléktorna iskolánkban. Pánovics Imre és Péntek László, községünk polgármestere nyitotta meg a rendezvényt. A délelőtt folyamán az iskoláskorúak versenye folyt. Kettő korcsoportba nevezhettek a gyerekek. 5-6. évfolyam és 7-8. évfolyam fiú, lány mezőnye kezdte meg a versenyzést. Érkeztek diákok Vízvárról, Marcaliból, Lengyeltótiból.

Iskolánk résztvevő diákjai:

 • Ignácz Marcell 5. osztály
 • Orsós Réka 6. osztály
 • Baranyai Adrienn 6. osztály
 • Bonnyai Zsolt 7.a osztály
 • Hérincs Anita 7.a osztály
 • Király Krisztofer 7.a osztály
 • Szemerédi Réka7.a osztály
 • Zámbó Vivien 7.a osztály
 • Dakos Fanni 7.b osztály
 • Kovács Lázár 7.b osztály
 • Zámbó Bence 8. osztály

A délután folyamán a felnőttek versenyével folytatódott a torna. Örömmel láttuk, hogy volt diákjaink is eljöttek és részt vettek a versenyen. Vörös Georgina, Gyarmati Bianka, Csonka Martin, Raj Dániel, Bácsai Balázs, Gulyás Krisztián, Budai Péter, Orsós Dávid, Kocsis András.

Gratulálunk Zámbó Viviennek, aki 3. helyezést ért el.

 

Köszönetemet fejezem ki mindazoknak, akik támogatóként, szervezőként, játékosként részt vettek az emléktornán. Külön szeretném megköszönni Imre bácsi és Heni néni kitartó, lelkiismeretes munkáját.

A sport megtanít becsületesen győzni, vagy emelt fővel veszíteni.
A sport tehát mindenre megtanít.
/Ernest Hemingway/ 

Ági néni